Regjistrim vullnetar prane Dhomave te Tregtise

29/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Vendimi per regjistrimin vullnetar te bizneseve prane dhomave te tregtise pritet te rrise konkurrencen ne sherbime, por njekohesisht sjell shume pikepyetje te Dhomave te Tregtise dhe Industrise Anetaresimi i bizneseve ne Dhomat e Tregtise pritet te mos jete me i detyrueshem. Ndryshimi i ligjit 9640 dhe konkretisht neni 6 per kalimin e regjistrimit te biznesit ne Dhomen e Tregtise dhe Industrise nga te detyrueshem ne vullnetar eshte pritur mire nga Dhomat e Tregtise, qe perfaqesojne biznese […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of