Reklamat, rritje pozitive

23/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Laura Cela Ky vit pritet të shënojë tjetër rritje pozitive për tregun e reklamave, me gjithë “ndrydhjen” e buxheteve nga shumë kompani. Spunton më të madhe pritet ta japin zgjedhjet elektorale dhe fushata që do ta shoqërojë, si dhe reklamimet nga bizneset e reja, si kompania e katërt celulare “Plus” apo edhe shërbimi i ri “Vodafone 3G”. Bankat, nga ana tjetër, do të vijojnë të kenë qëndrueshmëri në shpenzimet e tyre për marketing dhe të njëjtën rrugë duket se […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of