RENAULT CAPTUR

16/10/2017 4:14 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMë ambicioze, në sajë të estetikës dhe pajimeve të reja. Me motor turbobenzinë, tani edhe me kambio manuale, ecën shumë mirë   RISTILIM i lehtë, konfigurim i ri Initial Paris (si tek si-motrat më të mëdha), risi të rëndësishme, edhe për sa i përket çështjes së sigurisë. Me rastin e katër vjetorit të modelit Captur, vërejmë fenerët full Led, drita dite në formë C-je dhe kanale tek parakolpet. Përveç kësaj, tavani është panoramik (jo i hapshëm). Ndërkohë, sistemi infotainment është […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of