Rënia epike

02/04/2018 8:16 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintÇfarë duhet të bëjë Zuckerberg. Facebook përballet me një krizë mosbesimi. Ja se si ai dhe industria duhet të përgjigjen   Vitin e kaluar, ideja se Mark Zuckerberg mund të kandidojë për president në vitin 2020 dhe të kërkojë të udhëheqë vendin më të fuqishëm në botë, po bëhej e besueshme, duke qenë se të shumtë ishin personat që e thoshin një gjë të tillë, shkruan The Economist. Por gjithçka ndryshoi shpejt, sepse sot, themeluesi i Facebook po lufton për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of