“Rëniet në shitje ishin 40%, në vitin 2021, sytë te turizmi”

18/01/2021 8:34 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Levent Nurellari, Kantina “Nurellari”   Si ishte viti 2020 sa i takon kantinës suaj dhe zgjerimit që patët në agroturizëm? Kishim shumë pritshmëri për vitin 2020, të lidhura sidomos me turizmin pasi kishim planifikuar me agjencitë turistike nisjen e degustimeve dhe hapjen e akomodimit, por situata e pandemisë globale anuloi gjithë rezervimet. Kishim investuar gjatë 2019-s dhe kishim planifikuar edhe investime në vitin 2020, por tani kemi mbetur disi pas me planet. Kantina tani funksionon 100% dhe kemi bërë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of