REVOLUCIONI I TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT

27/02/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint (nje parashikim per te ardhmen e afert) Efekti i teknologjise se informacionit nuk ka per te munguar edhe ne Shqiperi dhe do te jete fale IT qe ne nje te ardhme jo shume te larget, ne Shqiperi, do te kete kompani qe do te jene pjesemarrese ne tregjet financiare globale sikunder edhe individe, te cilet e kane rrugen e hapur, fale IT Nga Luis Lamani Teknologjia e Informacionit, për shumë studiues të fushave të ndryshme, ka një efekt të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of