Revolucioni teknologjik prek edhe Shqipërinë

04/06/2018 1:54 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRevolucioni i 4-t teknologjik ka filluar të bëhet i prekshëm edhe për Shqipërinë. Përfaqësues nga sektorë të ndryshëm që kanë filluar të përdorin teknologjinë e fjalës së fundit dhe të automatizojnë proceset, flasin për rritje të produktivitetit, ulje të marzheve të gabimit dhe rritje të cilësisë. Si ndryshimet teknologjike po rikonfigurojnë tregun e punës? Bankat, sektori më i prekur   Nga Ledina Loga   “Center Shqiptare Group”, me qendër në Berat, e specializuar për çantat e letrës dhe veshjet e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of