rFacebookr me e preferuara

27/02/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint është kthyer në një domosdoshmëri, pa të cilën duket se dita nuk fillon dhe mbaron si duhet. Interneti po kthehet në një nga mënyrat më të forta që e mban njeriun të lidhur pas informacionit. Shqipëria nuk ka se si të bëjë përjashtim nga ky rast. Sipas një portali të specializuar për dhënien e informacioneve “web”, në Shqipëri faqja e huaj më e vizituar është “Facebook”, ndërsa nga faqet shqiptare “Balkanweb” dhe “Top Channel”. Facebook ia ka kaluar makinës […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of