rFytyrer e njohur

29/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintGjenerata e peste e makines se vogel gjermane prezantohet me motore me eficent, me e sigurt dhe me… Golf Pamja e jashtme Polo e re është e gjatë 3,97 metra, pra vetëm 54 mm më shumë se modeli paraardhës, ka një hap praktikisht identik (2,47 metra), është e gjerë 1,68 metra (+32 mm) dhe është më e ulët se përpara (-13 mm): me pak fjalë ka proporcione që i japin një pamje elegante dhe e bëjnë të duket si të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of