Gjykatat e biznesit

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Intervistoi: Ersuin Shehu Gjykata administrative -Do te jete nje rrjet gjykatash dhe seksionesh administrative i shtrire ne gjithe territorin, i konceptuar ne menyre te tille per arritjen e dy objektivave: ofrimin e sherbimit te drejtesidhenies sa me afer qytetarit nga njera ane, dhe krijimin e nje sistemi gjykatash te specializuara dhe te profilizuara nga ana tjeter; -Sistemi do te ofroje akses te lehte dhe te shpejte te qytetareve dhe biznesit, do te ofroje shqyrtim te konflikteve gjyqesore ne kohe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of