Rikthim ne aksin Rreshen-Kalimash

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Artan Gjata Ne Maj, udhetuam perseri drejt Kalimashit, ku puna pergjate krejt lugines se Fanit nuk nderpritej. Punetoret dhe specialistet qe ndertojne autostraden e veriut jane ne pune 12 ore rresht ne nje turn. Bashke me ta eshte edhe Chris Dixon, drejtori i punimeve ne tunel. Punetoret thone se "Diku eshte edhe ekspert i tuneleve, por edhe njeri per se mbari me te cilin ke ç’te bisedosh dhe te mesosh.” “Degjon ne heshtje e flet pak, por gjithnje ne […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of