Rikthim te rrënjët

08/07/2019 2:39 PM 0 komente

Ndonëse kanë kaluar vetëm tre muaj që Agroturizëm Gjepali mirëpret vizitorë, në fundjavë është “mision i pamundur” që të gjesh vend, në qoftë se nuk ke rezervuar më parë. Një nga dëshirat e shefit Fundim Gjepali kur projektoi Agroturizëm Gjepalin ishte rikthimi te rrënjët   Flet Fundim Gjepali, mastershef   Si ju lindi ideja për të ngritur një agroturizëm z. Gjepali? Lindi si dëshirë për t’u rikthyer te rrënjët. Ishte diçka që më mungonte. Në 24 vite në emigracion dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of