Rikthim tek euro

16/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNentori shenoi ritme te kenaqshme porsa i perket ecurise se depozitave dhe per here te pare, pas shume muajsh, dhe kredive. Preference e dukshme per euron ne mbajtjen e kursimeve dhe marrjen e huase Nëntori rezultoi me ecuri pozitive, jo vetëm për depozitat, që prej muajsh ishin në rrugë të mbarë, por dhe për kreditë, që për herë të parë në dy vitet e fundit u rritën me ritme të larta, kryesisht për bizneset. Preferenca e kursimeve është dukshëm euro, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of