Rikuperimi në nivelet e 2019-s nuk ndodh para vitit 2024

08/02/2021 11:11 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me Dr. Constantin von Alvensleben, Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv, Tirana International Airport   “Tirana International Airport”, një prej kompanive më fitimprurëse në vend deri në vitin 2019, është goditur rëndë nga pandemia e COVID-19. Dr. Constantin von Alvensleben, Drejtor i Përgjithshëm Ekzekutiv, Tirana International Airport, pohoi se trafiku ajror është tkurrur me rreth 61% dhe po kaq priten të kenë rënë edhe të ardhurat. Ai shton se rimëkëmbja do të fillojë të forcohet, duke nisur nga mesi i vitit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of