riPhone 3GSr, telefoni me cmim ekonomik

30/06/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sikundër përflitej, “Apple” ka hedhur në treg një model të ri “iPhone”. Bëhet fjalë për modelin e pagëzuar me emrin “iPhone 3GS” (ku elementi “S” është një standard për shpejtësinë). Po çfarë të reje sjell ky modelr Modeli është pak a shumë i ngjashëm me modelin aktual “iPhone 3G”, por ka pësuar disa ndryshime le të themi “kozmetike”. Elementi i ri i parë ka të bëjë me memorien, e cila është dyfishuar nga 8GB në 16GB dhe nga 16GB […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of