Risitë që sjell fiskalizimi për bizneset

28/12/2020 11:17 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj   Administrata Tatimore ka vënë në dispozicion të bizneseve të gjitha informacionet dhe infrastrukturën e domosdoshme për nisjen e zbatimit të fiskalizimit nga 1 janari 2021. Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, znj. Delina Ibrahimaj, në një intervistë për “Monitor”, garantoi mirëfunksionimin e të gjithë procesit, nga dhënia e informacioneve për sipërmarrjen, asistenca teknike e administratës e deri te funksionimi i portalit Self-Care që mund të përdoret pa pagesë, sidomos nga biznesi i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of