Rivlerësimi mundësi e mirë kursimi për individët

20/01/2020 10:35 PM 0 komente

Flet Klajdi Memajdini, menaxher shitjesh  Devinf   2020 është një vit shumë premtues për shit blerjet e pronave. Duke qene së hapet dhe rivlerësimi kjo është një mundësi shumë e mirë për individët, që disponojnë një pasuri të paluajtshme, pasi kursejnë një shumë të konsiderueshme nga tatim- fitimi. Kjo bën që tregu i pasurive të paluajtshme të lirohet nga ngërçi që ka pasur gjatë viteve të fundit. Për sa i përket situatës së tërmetit flasim me plot bindje së Tirana […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of