Mireseardhje me taksa

05/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Nga Ersuin Shehu Ne prag te hapjes se spitaleve te para private, aparaturat dhe pajisjet mjekesore perfshihen ne skemen e TVSH-se “Shperthimi” i biznesit te spitaleve private duket se eshte nuhatur edhe nga qeveria. Nje nga ndryshimet qe kaluan pa bere shume zhurme ne paketen e fiskale te miratuar ne fund te vitit 2007 ishte edhe heqja e perjashtimit nga pagesa e TVSH-se te pajisjeve dhe aparaturave mjekesore. Me hyrjen ne fuqi te Ligjit nr. 9856, date 26.12.2007 “Per […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of