rPanikr ne Aeroportin e Prishtines

01/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ibrahim Rexhepi Para dy muajsh Hashim Thaçi deklaroi se kompanite publike ne Kosove jane kampione te korrupsionit. Ne fillim te javes se kaluar, nisi aksioni: u arrestua Afrim Aziri, drejtor i Aeroportit te Prishtines, Vlora Ferizi, zyrtare per prokurime dhe biznesmeni Shkelzen Jusaj. Dyshimet: Perfitime nga tenderat. Panik ne PTK dhe ne KEK. Afrim Azirit, drejtor i Aeroportit nderkombetar te Prishtines dhe Vlora Ferizit, menaxhere per prokurimet zyrtare, u eshte caktuar paraburgimi prej 30 ditesh, ndersa pronari i kompanise […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of