rPushtimir rus i Malit te Zi

02/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Budva Magdalena Alla   Agjencite turistike shqiptare pohojne renie te numrit te turisteve shqiptare dhe te huaj ne Malin e Zi kete vere. Qyteti me lulezim turistik, Budva, kete vere ka ndjere humbjen e banoreve te tij shetites. Shkaqet e rritjes se çmimeve: vershimi i ruseve. Megjithate, nje koncert i Madonnes ne 25 shtator rreket te riktheje vemendjen ndaj sfides turistike te ketij vendi. Nese dikur, perpara afro 4 vjetesh thuhej: Me mire te kushton te besh pushime […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of