Rreziqet nga banka rmemer

23/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBankat e huaja: Rreziqet nga falimentimi, apo rezultati financiar negativ i nje banke ne Shqiperi do te mbulohen nga bankat meme ne vendet e huaja. Banka e Shqiperise ne rregulloren e re te miratuar parashikon kalimin dhe miratimin e rreziqeve ne banka meme te te gjithe bankave te huaja ne Shqiperi. Rreziqet nga falimentimi, apo rezultati financiar negativ i një banke në Shqipëri do të mbulohen nga bankat mëmë në vendet e huaja. Banka e Shqipërisë në rregulloren e re […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of