Rriten bursat evropiane

18/02/2016 9:51 AM 0 komente

Bursat evropiane u rritën së bashku me aksionet aziatike për t’u bashkuar me rimëkëmbjen globale, teksa dita e dytë e fitimit të naftës mbështeti kërkesën për aktive të rrezikshme.

Kontratat për treguesit referencë të aksioneve për Evropën dhe SH.B.A. avancuan pasi kapitalet japoneze spastruan tërheqjen e seancës së kaluar.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of