Rriten çmimet e naftës

02/04/2021 3:38 PM 0 komente

Çmimet e naftës shënuan rritje mëngjesin e ditës së sotme.

Kështu, treguesit referencë për naftën e papërpunuar europiane, Brent, u rritën me 3.17 për qind dhe u tregtuan me 64.73 dollarë amerikanë për fuçi.

Ndërsa treguesit referencë për nafën e papërpunuar amerikane, WTI, u rritën me 3.52 për qind dhe u tregtuan me 61.24 dollarë amerikanë për fuci.

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of