Rriten çmimet e qirave në dyqanet kryesore dhe qendra tregtare

23/10/2017 5:25 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTregu i dyqaneve të tregtisë me pakicë pati ndikim domethënës me hapjen e qendrës tregtare Toptani në Tiranë, i cili kishte mbetur i pandryshuar për dy vitet e fundit. Duke marrë në konsideratë vendndodhjen strategjike në qendër të qytetit, si dhe ndërtimin cilësor, u bë pjesë e tregut si qendrat tregtare të mëdha TEG, QTU dhe Tirana Ring Center, vlerëson Colliers . Me hyrjen në treg të Qendrës Tregtare Toptani, stoku total në Tiranë në gjashtëmujorin e parë të 2017-s […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of