Rritet gara ne treg

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ndersa po importojme gjithnje e me shtrenjte, sasia e importit vjen ne renie. ARMO: Do te prodhojme per te gjithe tregun. Cfare po ndodh me cmimet Nga Albana MUCAJ Viti filloi me zhvillime të mëdha për tregun shqiptar të karburanteve. Ndërsa çmimet e naftës u rritën dukshëm dhe trazirat në Afrikën Veriore po japin pasiguri, pretendimet e kompanive për tregje bëhen më të ashpra. Në tregun shqiptar duket se është shtuar konsumi i prodhimit edhe për shkak të çmimit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of