Rritet tregu i veshjeve për meshkuj

17/02/2020 10:30 AM 0 komente

  Gratë mund të njihen si shpenzueset më të mëdha të artikujve të modës. Por shifrat kudo në botë, tregojnë se kur rriten shitjet, burrat tani udhëheqin garën dhe pritet ta zgjerojnë hendekun gjatë viteve të ardhshme. Po në Shqipëri? Preferencat e meshkujve shqiptarë mbeten të artikujt e luksit: orët dhe veshjet e shtrenjta…   Nga Deada Hyka Burrat janë bërë shumë më të vetëdijshëm për atë që po blejnë kur bëhet fjalë për modën. Dikur mbizotëronte ideja se, një […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of