Rruga e shkurter nxjerr me gjate r!

11/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ   Shmangia e tranzitit në Ballkan, vetem Italise i kushton 1 miliard euro më shumë ne vit Një rrjet rrugor i prapambetur dhe i pakalueshem mes vendeve të Ballkanit vetem Italise i kushton nje miliard euro me shumë në vit për shkëmbimet e mallrave dhe lëvizjet e qytetarëve. Kjo është bërë e ditur në takimin e ministrave të Tansportit të vendeve anëtare në Observatorit të Transportit për Europën Jug-Lindore (SEETO). Kostoja e një rrjeti infrastrukture të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of