Rruga me e mire per te bere nje kerkim te gjere per pune

15/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Me me shume njerez ne kerkim te punes dhe gjithnje e me pak vende pune te disponueshme, ju mund te zgjidhni ta zgjeroni kerkimin tuaj per pune jo vetem persa i perket pozicionit qe kerkoni, por edhe ne terrenin ku po kerkoni. Nese tregu i punes ne zonen tuaj eshte bere veçanerisht i veshtire, kerkimi per punesim ne nje tjeter qytet mund te jete nje levizje e zgjuar. Por, interesimi per pune jashte zones suaj paraqet sfida te veçanta. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of