rSekretetr e drithrave

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Prof. Dr. Kristaq Teneqexhi Prof. as. Dr. Irena Kallço Universiteti “Fan.S.Noli” Ka kohe qe redaksia e “Monitor”-it ka hapur rubriken “Debat ne Bujqesi”. Si specialiste te kesaj fushe, te ndodhur nen “trysnine” e rubrikes ne fjale qe, per mendimin tone eshte nje nisme e guximshme per kete model organi te shtypit te shkruar, sepse “Monitori”, qysh ne kopertinen e tij shpreh qarte linjen biznes-ekonomi-treg, deshirojme te rreshtohemi krahas personave qe diskutojne per daljen nga situata e veshtire dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of