rTe gjithe kunderr procedurave

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Cilat jane verejtjet kryesore te aktoreve te biznesit per projektligjin per “Prodecurat Tatimore”. Rrugezgjidhjet qe ata japin Beteja vazhdon ende. Nje nga projektligjet me te debatuara, ai "Per procedurat tatimore dhe administraten tatimore…." ka ndeshur edhe nje here ne kundershtite e shumta te biznesit. Pika me e nxehte mbetet neni per parapagimin e gjobave. Dergimi ne Gjykaten Kushtetuese i kesaj pike te ligjit nuk i ka penguar perfaqesuesit e organizmave te biznesit te ringrejne edhe nje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of