RTV ORA: Pandemia e bëri biznesin më të tërhequr për reklama

28/09/2020 11:11 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRadio Televizoni Ora, ashtu si të gjithë mediat, e ka ndier presionin e pandemisë sa i takon jo vetëm prodhimit të programeve, por edhe reklamave të tkurrura nga biznesi. Në një intervistë për “Monitor”, përfaqësues nga Bordi i televizionit Ora, thanë se situata tashmë është kapërcyer gradualisht dhe kompania i menaxhoi muajt më të vështirë, me rezervat e saj financiare. Sa i takon sezonit të ri, Bordi nënvizon se do të ketë programe të reja që i bashkohen një numri […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of