Rumani, Datacor synon 15% rritje të xhiros në 2021

15/02/2021 12:40 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntegruesi rumun i zgjidhjeve inteligjente të infrastrukturës, Datacor, deklaroi të enjten se planifikon të nisë produktet e tij në tregun europian dhe parashikon një rritje prej 15% të xhiros këtë vit, në 51.75 milion lei (12.86 milion dollarë/10.62 milion euro). Objektivat kryesore për kompaninë në vitin 2020 ishin zhvillimi i aftësive të nevojshme në mënyrë që të ishte në gjendje që këtë vit të niste produktet e veta në tregun europian dhe të ruante normën e fitimit, tha Datacor në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of