Sa veshtire te zgjedhesh

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Metodologjia Rezultatet u bazuan mbi nje vrojtim te kryer nga Qendra e Kerkimeve “Monitor”, gjate periudhes 25 mars – 15 prill 2008, mbi nje kampion individesh me moshe mbi 18 vjeç, te perzgjedhur ne menyre te rastesishme dhe perfaqesues te popullsise shqiptare ne nivel kombetar. Njesia e vrojtuar ishte individi. Percaktimi i kampionit, intervistimi dhe mbledhja e te dhenave u realizua nga Instituti i Sondazheve dhe Opinioneve (ISO). Ndersa perpunimi i informacionit u realizua nga Qendra e Kerkimeve “Monitor”. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of