Samsung 9 Series per afariste

16/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Laptopi i ri ultra i hollë i Samsung vë në shënjestër klientët afaristë dhe blerësit e deritanishëm të Adamo e MacBook Air. Samsung, gjatë shkurtit, fillon me shitjen e laptopit ultra të hollë 9 Series, i cili do të duhej të konkurronte me laptopët Dell Adamo apo Apple MacBook Air. Laptopi ka shtëpizë të dizajnuar në mënyrë elegante nga alumini me peshë të përgjithshme prej 1.3 kilogramësh, si dhe ekran 13.3-inçësh me rezolucion 1.366 x 768 piksel. Bazën harduerike […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of