Samsung, gati ta pushtoje boten me Galaxy SII

08/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pas suksesit të jashtëzakonshëm me modelin paraprak të telefonit Samsung Galaxy S, kompania Samsung po planifikon hedhjen në treg të versionit të ri të këtij telefoni, përkatësisht modelin Galaxy SII, në të gjithë botën. Samsung ka organizuar një event të madh mediatik në Korenë e Jugut, për të festuar lançimin lokal të telefonit të avancuar, i cili është shumë i hollë dhe punon shumë shpejt. Pjesa më e madhe e konsumatorëve tashmë e di se, Samsung Galaxy SII ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of