Samsung lançon edhe Galaxy Axiom

10/12/2012 11:51 AM 0 komente

Para një muaji, disa foto të modelit të ri të telefonit nga Samsung, përkatësisht modeli Galaxy Axiom dolën në internet, ndërsa tani operatori mobil amerikan US Cellular ka bërë të ditur se është duke e ofruar këtë model për jo më shumë se 79.99 dollarë, pas një kontrate dyvjeçare me operatorin. Samsung Galaxy Axiom mund të blihet edhe pa kontratë për 399.99 dollarë dhe pajisja vjen me rrjetin 4G LTE, ndërsa posedon specifika të ngjashme me Galaxy S III Mini. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of