Samsung NC210, ne shitje

06/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Samsung NC210, në shitje Mbërrin edhe në formatin e kompjuterit netbook, çka vërteton se kjo kategori ende është e fortë, Samsung NC210. Kompania Samsung ka hedhur në shitje netbook-un me shenjën dalluese NC210. Bëhet fjalë për një laptop me ekran 10.1 inç dhe procesorin dybërthamësh Atom N550 të Intel. Rezolucioni i ekranit LED të ndriçuar në prapavijë është 1.024 x 600 piksel, ka të integruar 1 gigabajt DDR3 memorie, grafikë të integruar GMA 3150 dhe disk me kapacitet prej […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of