Samsung Nexus S, mes vecantive dhe kritikeve

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Samsung Nexus S ka një dizajn të veçantë dhe një ekran brilant. Ai ofron një numër të madh përdorimesh, të menjëhershme me Gingerbread OS dhe përmes Google. Ai e përmbush shumë mirë nevojën e veprimeve me telefon. Të këqijat: Samsung Nexus S duket i dobët dhe nuk ka vend për kartë memorie, HSPA+ suport dhe nuk ofron mundësinë e informimit LED. Në përgjithësi: Samsung Nexus S merr pikë për dizajnin e lëmuar, një performancë të kënaqshme dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of