Samsung prezanton modelin e telefonit rte mencurr, Transform

09/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Operatori celular amerikan Sprint dhe prodhuesi i njohur i telefonave celularë Samsung bënë publik prodhimin e telefonit të ri “të mençur” mobil, i cili do të bazohet në sistemin operativ Android dhe rrjetin e telefonisë mobile të Sprint. Modeli i ri i telefonit “të mençur”, i prezantuar nga dy kompanitë, Samsung Transform, përbëhet nga një ekran i ndjeshëm në prekje me 3.5 inç, tastierë të plotë rrëshqitëse Qwerty, VGA kamerë në pjesën e përparme të telefonit për video-thirrje dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of