Samsung Wave M

23/07/2012 10:19 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintSamsung Wave M, me sistemin operativ Bada 2, është një model i nivelit të mesëm. Ka procesor 832 MHz, por është i pajisur edhe me sistemin NFC (Zona e Komunikimit). Ky model nuk shkëlqen për sa i përket pamjes së jashtme. Për nga përmasat mund të cilësohet si i madh, duke qenë se është i gjerë 63.3 mm, i gjatë 113.8 mm, me trashësi 12.2 mm dhe peshon 121 gramë. Megjithatë ka një ekran shumë të mirë LCD, 3.63 polësh […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of