SEAT IBIZA FR 1.6 TDI

01/10/2012 12:13 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintI dedikohet të rinjve Me një pamje të aktualizuar nga ristilizimi i fundit dhe me një gamë akoma më tërheqëse, Ibiza riprezantohet duke vënë theksin si gjithmonë në pajimet e mira dhe konsumin e ulët. Bie në sy motori 1.6 TDI me 105 kf Versioni i fundit i Ibiza sjell në debutim identitetin e ri të markës Seat. Ky i fundit del në pah nga linjat e reja të pjesës ballore të makinës, në të gjitha variantet e gamës. Pamja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of