Sektori bankar drejt rishikimeve strategjike

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Vijon publikimi i analizave sektoriale nga Raporti i Deloitte Central Europe per 500 kompanite me te medha te Europes Qendore. Si eshte tendenca e sektoreve bankare e financiare. Cilet jane bankat dhe kompanite e sigurimit me te medha ne Europen Qendorer Ku renditen kompanite shqiptare ne krahasim me disa nga vendet e Ballkanitr  Te dhenat e bankave kryesuese ne Europen Qendrore (EQ) per vitin 2007, tregojne per nje vit tjeter te suksesshem. Te 25 bankat kryesore rriten totalin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of