“Sektori ka nevojë për ndryshime rrënjësore dhe përqendrim resursesh”

04/05/2020 8:25 AM 0 komente

Flet Erion Isufi, CEO & Founder, Landmark Communication and Technologies   Në këtë periudhë pandemie, një nga sipërmarrjet më të mëdha në vend me rreth 200 të punësuar që ofron shërbime të Teknologjisë të Informacionit nuk e ka shkurtuar numrin e të punësuarve dhe nuk i ka rishikuar pagat. Erion Isufi, përfaqësues i kompanisë “Landmark” shprehet se pandemia nuk ka ndikuar te punësimi, madje në këtë periudhë janë shtuar 14 punonjës të rinj. Për sa i përket së ardhmes të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of