Serbi/ “Air Berlin” do ndërpresë fluturimet Vjenë-Beograd

10/12/2012 2:05 PM 0 komente

Si pjesë e strategjisë së saj të re, që do të hyjë në fuqi në verë 2013, kompania gjermane “Air Berlin” njoftoi se nuk do të kryejë më fluturime nga Vjena në Beograd, Bukuresht dhe Sofje. “‘Air Berlin’ po promovon shërbimet për Europën Lindore përmes qendrës së saj në kryeqytetin gjerman”, ka bërë të ditur “Air Berlin”. “Si rrjedhojë, shërbimet nga Vjena në Sofje, Bukuresht dhe Beograd nuk do të ofrohen më si linja direkte nga Vjena, duke filluar nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of