Serbi/ Del në shitje fabrika e birrës Valjevska Pivara

16/10/2017 10:50 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMinistria e Ekonomisë e Serbisë ka njoftuar se fton investitorët vendas dhe të huaj të paraqesin letra me interes në privatizimin e fabrikës së birrës Valjevska Pivara. Afati i fundit për dorëzimin e letrave me interes është 6 nëntori, sipas njoftimit të publikuar në faqen e internetit të agjencisë së privatizimit të qeverisë. Letrat duhet të përfshijnë një çmim tregues, programin e investimeve, planin e biznesit dhe numrin e punonjësve që investitori planifikon të mbajë, thuhet në njoftim. Valjevska Pivara, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of