“Serialet turke kanë ende vëmendje, ndryshimet që kemi bërë këtë sezon”

16/09/2019 8:38 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Fatos Risto, Drejtor i Programacionit në Vizion Plus   Duam apo s’duam, serialet turke mbeten në qendër të vëmendjes së audiencës shqiptare. Kjo ka bërë që televizionet shqiptare t’i kenë fokus të veçantë në përzgjedhjen e tyre. Fatos Risto, Drejtor i Programacionit në Vizion Plus, shprehet se përpos emisioneve të reja dhe riformatimit të atyre ekzistuese për të ardhur më pranë publikut, tashmë janë mbyllur kontratat edhe për pjesën e serialeve. Ai nënvizon se ka një tendencë të publikut […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of