“Sezoni i suksesshëm, kemi nënshkruar kontrata të reja 3-vjeçare me nordikët”

09/09/2019 8:15 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRrahman Kasa, Menaxher i “Happy Tours”   Ankthi që pushtoi tur-operatorët në fillim të verës, për shkak të trazirave politike e protestave në vend, ka mbetur tashmë pas. Ata vlerësojnë se edhe këtë herë, turizmi ia doli t’i mbijetonte “furtunave” që shkaktohen herë pas here dhe 2019 mund të cilësohet një tjetër vit i suksesshëm. Gjithsesi, rritja në raport me vitin e shkuar do të jetë në nivel modest. Rrahman Kasa, menaxher pranë “Happy Tours”, shprehet se nordikët që patën […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of