Sfida e Plus

11/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me Drejtorin Ekzekutiv te PLUS, z. Moni Buchnik Si do të konkurrojë operatori i katër celular shqiptar, në në një treg ku depërtimi i telefonisë së lëvizshme ka arritur 140%. Tarifat e shërbimeve që sapo janë hedhur në treg dhe krahasimi i çmimeve me AMC, Vodafone e Eagle  Po hyn në treg, në një moment që penetrimi celular ka arritur 140 % dhe tregu (kryesisht ai i thirrjeve zanore) ka filluar të maturohet nga njëra anë dhe të ndiejë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of