Sfida e telekomunikacioneve

22/05/2017 12:45 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintKonvertimi në platformën cloud mund të shkaktojë trazira në fushën e telekomunikacionit. Ai do të lejojë startup-et të sfidojnë operatorët aktualë Me anë të platformës cloud, startup-et mund të krijojnë serverë të rinj apo të marrin të dhëna vetëm nëpërmjet një karte krediti dhe disa lëvizjeve të vogla të mausit. Imagjinoni për disa çaste një botë në të cilën ato të krijojnë rrjetin e tyre, mbase për t’u ofruar përdoruesve mundësinë që të përdorin një flotë makinash me vetëdrejtim ose […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of