Sfida turistike 2008

13/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Magdalena Alla A eshte gati Shqiperia per te pritur dyfishin e numrit te turisteve kete vit. Mes pergatitjeve sporadike dhe problemeve qe edhe keet vit pritet te shoqerojne turizimin shqiptar Shqiperia nga data 15 maj çel zyrtarisht sezonin e saj turistik per vitin 2008. Pas lulezimit te vitit te shkuar te 2 milion e 100 mije turisteve, shifra me e larte e dhjetevjeçarit te fundit, ky vit mbart kuriozitetin teper te madh, se me ç’ritme do te vijoje ecuria […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of